מכירה של אריזות חדשות

מכירת מכלים, חביות ואריזות אחרות לאחר חידוש

חברת אקו וי פתרונות מיחזור בע"מ שמה לעצמה למטרה לתת פתרון מקיף, איכותי ותחת קורת גג אחת.

  • מכירת מכלים, חביות ואריזות חדשות
  • מכירת מכלים, חביות ואריזות אחרות לאחר חידוש (משומש)
  • שטיפה וחידוש של מכלים חביות במפעלנו/ במפעל הלקוח עבור אריזות הלקוח

המוצרים אותם אנו משווקים עומדים בתקנים המחמירים  ועברו בדיקות איכות קפדניות.

ניתן לספק ע"פ דרישה אריזות המתאימות לשינוע ואחסון חומ"ס (תקן UN) ואריזות אשר מתאימות לשימוש במפעלי מזון.

מוצרינו מתאימים לשוק התעשייתי , קוסמטיקה, כימיקלים ,מזון ותרופות.

מוצרים:

  • מיכל 1000 ליטר (קוביה)
  • חבית מתכת – סגורה (2 פקקים)/ פתוחה (מכסה וחבק)
  • חבית פלסטיק – סגורה (2 פקקים)/ פתוחה (מכסה וחבק)
  • ג'ריקנים


​אריזה לתעשייה – כיצד מוצאים את המתאימה?

לא משנה אילו אלמנטים יש לאחסן, חביות ומכלים בהחלט יכולות לספק את התשובה. הם משמשים כאריזות למגוון של אלמנטים שונים והם מגיעים כשהם חדשים לגמרי או ממוחזרים, לאחר שעברו חידוש איכותי . רכישה של חבית פלסטיק חדשה ו/או מיכל 1000 ליטר מצריכה התייחסות לפרמטרים שונים ולו כדי להבטיח את מידת התאמתה. מה כדאי לבדוק? הנה, התשובה:

​איכות היא מילת המפתח – בין אם זו חבית מפלסטיק או חבית מתכת חדשה, כאשר מחפשים חביות לצרכי אריזה, יש לתת דגש לעניין האיכות. על החבית להיות איכותית מאד, חזקה וגם עמידה ולספק את יכולת האריזה הנדרשת, תוך התייחסות לאלמנטים שבתוכה.

שמירה על איכות הסביבה – בשנים האחרונות, ובכל ענף כמעט, מושם דגש רב מאד על שמירה על איכות הסביבה ובעיקר על שילובם של פתרונות ירוקים המסייעים בכך. המעוניינים לרכוש או לשכור קוביה 1000 ליטר חדשה ימצאו לצידה גם קובייה מחודשת ושלל של פתרונות ירוקים, המספקים מענה לצרכים שונים. אפשרויות אלו הן למעשה מחזור של קוביות וחביות קיימות, שעברו חידוש לחלוטין. במקום להיפטר מאלו, הישנות, מעבירים אותן הליך של חידוש וכך מנצלים את חומרי הגלם הקיימים לטובת יצירת פתרונות חדשים וטובים. אין בזבוז והניצול של החומר הוא מקסימאלי.

המחירים – טווח המחירים עבור חביות וקוביות לצרכי אריזה הוא רחב והוא נקבע בהתאם לרמת ניקיון המיכל ולכמויות שאותן מעוניינים להזמין. סקר שוק יכול לסייע במציאת המענה המתאים במחיר המשתלם וגם היכרות עם השוק עצמו ומחיריו הריאליים.

התאמה מלאה לצרכים – בין אם לצרכי אחסון מזון, אחסון תרופות, אחסון של מוצרי קוסמטיקה או אולי אחסון של כימיקלים שונים, כל מוצר מכתיב מענה מסוג אחר. חשוב מאד שאותן חביות או קוביות תתאמנה לאלמנטים שאותם הן עומדים להכיל ותעמודנה בכל התקנים המחמירים והבדיקות הקפדניות (בייחוד אם הן מתוכננות להכיל מוצרי מזון).

​מחפשים חביות פלסטיק או חביות מתכת קוביה 1000 ליטר  לצרכי אריזה? איכות גבוהה, התאמה מושלמת לצרכים וגם מחירים נוחים הם פרמטרים שאינכם מוכנים להתפשר עליהם? חברת אקו וי פתרונות מחזור בע"מ היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת כלל מוצריה ושירותיה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 08-8683938

צור קשר

גלריית תמונות - אריזות חדשות

חביות חדשות למכירה בגדלים שונים

מיכל קוביה 100 ליטר

ג'ריקנים חדשים בנפחים שונים

ייצור של חביות מתכת

חבית פלסטיק פתח גדול

חביות חדשות ממתכת עם 2 פקקים