מיכלי מים מפלסטיק יד 2

מה עושים עם מיכלים יד 2

עולם היד השנייה לא פסח גם על תחום העסקים, המסחר והתעשייה וכיום אפשר לראות הרבה מאד תנועה שקשורה במוצרים או חפצים שמיועדים לשימוש תעשייתי והם ממוחזרים, מחודשים או כאלה שנעשה בהם שימוש חוזר. מכילי מים מפלסטיק יד 2 הם פתרון מצוין שגם יכול להיות בעל מחיר אטרקטיבי ונוח וגם יסייע רבות לשמירה על איכות הסביבה. הרי ידוע שפלסטיק אינו חומר גלם שניתן למחזור ולכן שימוש חוזר במיכלים שעשויים מפלסטיק הוא פעולה נדרשת במציאות כמו זו של היום שבה יש מודעות גבוהה לשמירה על הסביבה ולצמצום מקסימלי של הפסולת שמשליכים. נשאלת השאלה – איך זה מתבצע ואיך הכי נוח לעשות את זה.

שימוש חוזר במיכלי פלסטיק

בזכות מגוון רחב ומעניין של שיטות עבודה תעשייתיות ומסחריות אפשר לבצע ניקוי יסודי כמעט לכל מיכל פלסטיק, ללא קשר לחומרים שאוחסנו בו קודם לכן. חברה מקצועית שזה השירות שהיא מציעה תהפוך מיכלי פלסטיק משומשים לכאלה שאפשר לעשות בהם שימוש נוסף ממש כאילו היו חדשים לגמרי. יתרה מכך – אפשר יהיה להתייחס למיכלים אלה בתור מיכלים יד 2 ואלה יכולים להיות כל מיכלי הפלסטיק הקיימים – מכל סוג, כל עובי של דפנות, כל נפח וכל אפשרות של פתיחה או סגירה. כיום אפשר להשיג מיכלים בצורות שונות גם יד 2 וכך השוק בעצם רחב ומגוון מאד. לפני שממהרים לקנות מיכלים תעשייתיים חדשים – כדאי לבדוק האם יש אפשרות לקנות מיכלים משומשים שעברו תהליך של ניקוי יסודי ואפשר לעשות בהם שימוש חוזר. ללא ספק כל הצדדים יהיו מרוצים, לרבות הסביבה.

תהליך הבחירה של מיכל מחודש

כאשר פונים לחברה שעוסקת בניקוי ומכירה מחדש של מיכלים לצורך שימוש חוזר חשוב מאד לקבל ייעוץ מאנשי המקצוע שלה על מנת להבין בדיוק איזה סוג של מיכלים יהיה הנכון ומתאים ביותר לכל משימה. מומלץ להתרשם ממגוון המיכלים שיש במלאי על מנת לחשוב אולי יש סוג, גודל או נפח אחסון שיכול להיות רלוונטי למשימות הדרושות. בזכות מודעות גבוהה לנושא של שמירה על איכות הסביבה ישנו מגוון רחב של מיכלים מחודשים שאפשר לעשות בהם שימוש חוזר ואט אט יותר ויותר מהנדסים, כימאים ומנהלי מתקנים תעשייתיים מבינים את החשיבות ואת היתרונות שבבחירה זו.

אם דרושים לכם מיכלים מחודשים לאחסון או שימוש תעשייתי – אתם מוזמנים אלינו, לחברת אקו וי. אנחנו מתמחים בחידוש והוצאה לשימוש חוזר של מיכלים מכל הסוגים, כאלה שמתאימים למגוון רחב של שימוש בתעשייה ובעולם הלוגיסטיקה. תוכלו לקבל אצלנו ייעוץ מקצועי וכך לבחור את סוגי המיכלים שהכי יתאימו לכם. צרו קשר עכשיו בטלפון מספר – 08-8683938 או לחצו כאן וקבלו מידע נוסף אודות חידוש ושימוש חוזר במיכלי פלסטיק.

צור קשר